Gabriel Stoian
SCPA Moloman, Lazăr și Asociații
Lovin si Asociatii

Avocatii-ADSA vs Adidas :5-2 !

După eșecurile în fața unor adversar cu pretenții (Total Strada, RCS & RDS și AS RATB) între care s-a intercalat un succes surprinzător în fața unei echipe de asemenea cu obiectiv promovarea (Cora Lujerului), Xerox a avut în fața o echipă aparent accesibilă.
Cu două victorii ratate pe final (Globelink, Elcomex), un succes net (Enel GPR) și un eșec clar (RCS & RDS), avocații au controlat prima repriză, pe care și-au adjudecat-o fără a primi gol. După pauză specialiștii în drept au făcut 0-3, după care replica a sosit prompt. Golul de 2-3 a venit însă prea târziu pentru Xerox, care a sperat în ultimele secunde într-o revenire spectaculoasă.

Marcatori : Bogdan Bucur x2, Mihai Guta x2 , Dan Jiva ! Am fost mai buni !
Usor accidentat, Dragos Tacaluta a dovedit ca este un ANTRENOR adevărat !! E drept, are si un lot valoros , Avocatii -ADSA : Adrian Vitelaru, Radu Ionel, Andrei Popescu, Dan Jiva, Robert Bucur, Gutza Mihai, Bogdan Bucur, Chifor Bogdan , Dragos Tacaluta Razvan Pavelescu, Daniel Cirlig, Daniel Fenechiu, Giulian Slav, George Busu !