PORTALUL INSTANTELOR DE JUDECATA
Lovin si Asociatii
Fenechiu, Savu & Asociatii
Gabriel Stoian
SCPA Moloman, Lazăr și Asociații
ROBERT BUCUR
Aron, Racoviceanu & Asociatii
Remus Burciu

Clasament rezultate finale Alegeri delegati ai Baroului Bucuresti la Congresul Avocatilor din 29-30

Clasament rezultate finale Alegeri delegati ai Baroului Bucuresti la Congresul Avocatilor din 29-30

 

 

CLASAMENT REZULTATE FINALE ALEGERI DETEGATI AI BAROULUI BUCURESTI

LACONGRESUL AVOCATILOR DIN 29.30 MARTIE 2013,
IN URMA ALEGERILOR DESFASURATE IN CADRUL ADUNARII GENERALE DESCHISE DIN DATELE DE 13-14 MARTIE 2O13

 

SUNT ALESI IN CALITATEA DE DELEGAT LA CONGRES DIN PARTEABAROULUI BUCURESTI PRIMII 40 DE CANDIDATI, IN ORDINEA VOTURILOR OBTINUTE:

 

Nr. Ctr.... Numele si prenumele candicatului Nr. de voturi
1  BAICUTESCU CATALIN DENNIS 201
2  NEMES VASILE 194
3  CRISTESCU M. SANDA.MARIA 188
4  VASILE C. COSMIN-CRISTIAN 186
5  STOIAN T. GRIGORE GABRIEL 182
6  PETRE C. MARIN 176
7  BUCUR F. PETRICA 175
8  DUMITRICA C. MIRCEA-IONUT 175
9  PETRISOR T.ION VICTOR 175
10  CHIRILA V. VASILE 174
11  COVACI I. LAVRIN.IOAN 174
12  CIOBANU MIHAIL 173
13  MANEA I. VALENTIN 173
14  DUMITRU S.ION 172
15  MARIAN GHEORGHE 172
16  BURCIU B. REMUS-IUSTINIAN 171
17  MIHALCEA L. ALEXANDRU 171
18  MUNTENESCU ANDREI-GABRIEL 171
19  CARAMAN M.DANIEL 169
20  NEACSU CONSTANTIN 169
21  SAVU D. GABRIELA-IULIANA 169
22  RADULESCU ADRIANA 168
23  MATEI PETRE 166
24  CRISTEA ANDREEA 165
25  GEORGESCU V. ANTIGONA-AURELIA...... 163
26  ROSCA M. FLORINA.MIHAELA 163
27  VLAICU GEORGE 163
28  DOBRAN I. IOAN-MIRCEA 162
29  TANASA I.ION-CRISTI 161
30  NICOLESCU C. MARGARETA 159
31  FRIEDMANN-NICOLESCU IOSIF 158
32  NICOLESCU CLAUDIA PETRA 156
33  ARON MARIANA - MANUELA 154
34  TEUGEA IRIMIE VALENTIN 154
35  NAUBAUER C.V. STEFAN 153
36  BUSTEA ELENA 152
37  MARIA G. MAGDALENA 152
38  TITU N. EUGEN - GHEORGHE 152
39  BIRLEANU M. VIVIAN - VLADIMIR 147
40  AMZA N. RALUCA 144
41  BOANTA T.S. IOANA - ALINA 143
42  GAJU C. MARIA 143
43  MANN I. DANIELA 143
44  TOPORCEA C. ELENA 143
45  MUSAT DU MITRA 142
46  RAPCEA MIHAI 142
47  GADEA M. E. CRISTIAN ALIN 140
48  RACOVICEANU M. SILVALVA MIHAELA 139
49  PATANCIUS D. TIBERIU-VLAD 137
50  HARALAMBIE M.PETRE  134
51  VIERIU GH, DUMITRU 133
52  VOICESCU GH, CONSTANTIN 130
53  FENECHIU CATALIN-DANIEL 129
54  MOLOMAN C. G EORGE-CLAUDIU 125
55  VIERIU P. EUFEMIA 106

 

 

            Av. Mariana Melania                                 Prodecan av. Ion Dragne

Presedintele al Comisiei de Numarare              Presedintele Comisiei de Votare

 

 

 De asemenea va supunem atentie i Procesul Verbal  cu rezultatele finale.

 

                                                 Preluare : baroul-bucuresti.ro

Mihai Rapcea
Cristina Nan
Simona Habără
Adriana Manoli
Alin Paidiu
Radulescu si Asociatii
Baroul Ilfov