Fenechiu, Savu & Asociatii
Remus Burciu
Aron, Racoviceanu & Asociatii
Lovin si Asociatii
PORTALUL INSTANTELOR DE JUDECATA
Gabriel Stoian
SCPA Moloman, Lazăr și Asociații
ROBERT BUCUR

BAROUL MARAMURES

BAROUL MARAMURES

Decan
Blajan Ioan
Tel. birou: 0262218993Tel.
mobil: 0722321250; 0748914092
Email ioanblajan@yahoo.com


Prodecan
Stef Radu
Tel. birou: 0262218286
Tel. mobil: 0722969964
Email av_radustef@yahoo.com

Consilieri
Andreicut Florin
Tel. birou: 0262276597
Tel. mobil: 0723696544; 0756031393
Email andreicut.florin@yahoo.com

Breaz Ioana
Tel. birou: 0262272903
Tel. mobil: 0723278249
Email ioanabrz@yahoo.com

Cernestean Florin
Tel. birou: 0262218225
Tel. mobil: 0744854113
Email florin@cernestean.ro

Chindris Ovidiu
Tel. mobil: 0745880828
Email ochindris@yahoo.com

Garai Andreea
Tel. mobil: 0745510700
Email avgarai@yahoo.com

Herta Calin
Tel. birou: 0262214171
Tel. mobil: 0722640148
Email calin@avocat-herta.ro

Moldovan Vasile
Tel. birou: 0362102405
Tel. mobil: 0745755084
Email vasilemoldo@hotmail.com

Rambu Mariana
Tel. birou: 0262218032
Tel. mobil: 0745100743
Email marianarambu.avocat@yahoo.com

Stetca Adriana
Tel. birou: 0262218388
Tel. mobil: 0722412931
Email adriana_stetca@yahoo.com 

ADRESA:
 MARAMUREŞ – Piaţa Libertăţii nr. 15,
Baia Mare  
Tel./Fax: 0262.223.336;
E-mail: office@baroul-maramures.ro 
Website: http://www.baroul-maramures.ro

Adriana Manoli
Simona Habără
Mihai Rapcea
Alin Paidiu
Baroul Ilfov
Cristina Nan
Radulescu si Asociatii